Not a valid Archie data directory (XRM)
Oplossingen:
Dit probleem kan ontstaan als de Patch wordt gestart op de netwerkserver, in plaats van op een werkstation. Op de server ontbreken de mappings die op het werkststation aanwezig zijn.
Om dit probleem op te lossen is het voldoende om de Patch te starten vanaf een werkstation.
Als de Patch wordt gestart vanaf een werkstation, en de melding verschijnt, dan kan met behulp van het commando
ARCHIE8 /PATHEDIT (uitvoeren in de Archie programmadirectory) worden gecontroleerd welke paden er in het bestand PATH8 zijn opgenomen. Met de optie “deactiveren” kan een pad, dat niet meer bestaat en gebruikt wordt, worden uitgesloten (afbeelding).
N.B. ARCHIE8 /PATHEDIT mag alleen door de Systeembeheerder worden gebruikt.
N.B. Als een directory wel bestaat en benaderbaar is, laat dan door de Systeembeheerder controleren of in deze directory het bestand NAW001.dbf aanwezig is. Als dat niet het geval is, neem dan contact op met Archie.
